Informacja Administratora

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego "Orzeł"

Z radością informuję, że znane są już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny”.

Śmiało mogę powiedzieć, że to dla wszystkich z naszej szkoły wyjątkowy dzień.

Mamy aż 21 LAUREATÓW, w tym dwóch uczniów z SP nr 6 uzyskało maksymalny wynik!

Zdaniem Organizatorów uczestnicy tegorocznej edycji wykazali się dużą wiedzą, uzyskując bardzo wysokie wyniki.  Z tego powodu w imieniu Organizatorów i swoim pragnę złożyć gratulacje wszystkim uczniom, którzy postanowili wziąć udział w konkursie, wykazując szczególne zainteresowanie przedmiotem, zaangażowanie w naukę i ambicję.

Zgodnie z regulaminem konkursu w roku szkolnym 2022/2023 przyznawane są następujące tytuły oraz dyplomy:

- za miejsca od I do III - tytuł i dyplom laureata ogólnopolskiego konkursu oraz nagrodę,- za miejsca od IV do XVIII - tytuł i dyplom laureata ogólnopolskiego konkursu,- pozostałym uczestnikom bez względu na uzyskany wynik przyznany został imienny dyplom uznania.

Oto laureaci, którzy zajęli I miejsce w kraju, zdobywając maksymalną liczbę punktów:

·         Bruno Mrowicki z klasy 4a i

·         Aleksander Szulbowski z klasy 4b.

Super! To wyjątkowa i wspaniała informacja. Gratuluję!

Mamy także laureatów za miejsca IV do XVIII, które są także premiowane. A oto kolejni  nasi laureaci:

·         Pola Ossowska z klasy 2a – IV miejsce w kraju

·         Mateusz Kamiński z klasy 6b - IV miejsce w kraju

·         Piotr Trzaskowski z klasy 6a – XI miejsce w kraju

·         Ignacy Nowak z klasy 2b - XII miejsce w kraju

·         Maja Trzaskowska z klasy 2b - XIII miejsce w kraju

·         Filip Czarnecki z klasy 4b - XIV miejsce w kraju

·         Julia Kaszewska z klasy 8a – XIV miejsce w kraju

·         Antoni Mrówka z klasy 2a – XV miejsce w kraju

·         Zofia Juszczak z klasy 5a - XV miejsce w kraju

·         Nataniel Śmigiel z klasy 5b- XV miejsce w kraju

·         Nikodem Mrowicki z klasy 2b – XVI miejsce w kraju

·         Aleksander Opala z klasy 2c - XVI miejsce w kraju

·         Oliwier Augustyniak z klasy 4a – XVI miejsce w kraju

·         Karolina Orzechowska z klasy 4b – XVI miejsce w kraju

·         Martyna Kujawiak z klasy 2a- XVIII miejsce w kraju

·         Mateusz Malinowski z klasy 2a - XVIII miejsce w kraju

·         Adam Mencel-Duda z klasy 2b - XVIII miejsce w kraju

·         Jakub Fryczak z klasy 8b – XVIII miejsce w kraju

·         Sebastian Winiszewski z klasy 8b – XVIII miejsce w kraju

Wszystkie nagrody, wyróżnienia i dyplomy zostaną wręczone uczestnikom i laureatom na zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Laureatom oraz wszystkim biorącym udział w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Matematyczny” serdecznie gratuluję!

szkolny koordynator – Elżbieta Grabar